Urządzenia

Na terenie Unii Europejskiej Sensitiv Imago® oferuje dwa modele urządzeń, Model 130 i Model 530 przeznaczony dla:

  • Lekarzy: dla praktyki prywatnej w celu diagnostyki prewencyjnej
  • Centrów prewencyjnych i diagnostycznych: jako główne urządzenie skanująco-diagnostyczne
  • Dietetyków: medycyna prewencyjna i alternatywna
  • Dystrybutorów suplementów diety (Coral Club, NSP, Tiens, Dr.Nona i innych)
  • Salonów piękności i centrów zdrowotnych: w celu wzbogacenia oferty biznesowej o wartościową, pożądaną na rynku usługę
  • Indywidualnych przedsiębiorców: w celu założenia odpornego na recesję, gotowego do pracy biznesu.

 

Sensitiv Imago 130CE (serii 100)

Jest to wysokiej klasy urządzenie do biorezonansu, zapewniające 90% stopień dokładności analizy. Sensitiv Imago® serii 100 jest w stanie przeprowadzić diagnozę bez wstępnego wprowadzania informacji o dolegliwościach pacjenta.

  

Sensitiv Imago 530CE (serii 500)

Jest to najwyższy, obsypany europejskimi nagrodami model Sensitiv Imago®, który umożliwia diagnostykę dowolnej jednostki chorobowej w czasie 1 godziny. Sensitiv Imago® zapewnia możliwości, którym nie dorównuje żadne inne urządzenie na świecie.

   Censitiv Imago 530CE   

Model 530CE miał swoją premierę w listopadzie 2013 i otrzymał certyfikat medycznego urządzenia diagnostycznego 2 klasy. Obecnie jest to najlepiej sprzedający się model Sensitiv Imago®. Integralną częścią urządzenia jest najnowsza wersja oprogramowania i bazy danych Lifestream. Dokładność pomiarowa modelu 530CE sięga 96%. Jest to urządzenie wielofunkcyjne i może być wykorzystywane przez naturopatów, dietetyków, specjalistów medycyny alternatywnej, jak również i przez lekarzy tradycyjnych, a nawet w celach badawczych.

Urządzenia do biorezonansu, Sensitiv Imago®, potrafią wykazać przyczyny problemów zdrowotnych, określić mikrobiologiczną biocenozę, zidentyfikować w organizmie obecność produktów toksycznych, włącznie z metalami ciężkimi, alergenami pH i wieloma innymi parametrami, kluczowymi dla naturopatów lub lekarzy, umożliwiając ustalenie najkorzystniejszych dla pacjenta metod terapii holistycznej. Wszyscy zdajemy sobie sprawę z istoty prawidłowego odżywiania organizmu, bez względu na to, czy myślimy o dzieciach, dorosłych, czy też osobach starszych… Sensitiv Imago® 530CE pomoże nam stworzyć spersonalizowane plany dietetyczne, włącznie z listami zalecanych i zabronionych produktów spożywczych. Dzięki naszej technologii, będziecie mogli przeprowadzić całkowitą ocenę stanu dowolnego organizmu ludzkiego, powyżej 5 roku życia, a badanie będzie nieinwazyjne i całkowicie bezbolesne.

Chciałbyś wiedzieć więcej jak działa Sensitiv Imago ? Zajrzyj na poniższą stronę:
Metoda działania Sensitiv Imago

 

Porównanie modeli 130CE i 530CE

Cecha użytkowa Model 130CE Model 530CE
Przeznaczenie do użytku profesjonalnego do użytku profesjonalnego
Oprogramowanie LifeStream
Wyświetlacz Nie Tak
Diody informacyjne 2
Ilość sensorów SBA > 100 > 500
Dokładność i precyzja pomiarowa do 90% do 96%
Czujnik podczerwieni Tak
Czujniki indukcji magnetycznej Tak: 3
Cześtotliwość próbkowania 0,94 kHz 1,03 kHz
Prędkość przesyłu danych 1800 kbit/s 5300 kbit/s
Filtry cyfrowe pasmo 1, 10-60000 kHz 3, 10 - 100000 kHz
Obwody autokalibracji 3
Okres testowania przez wysyłką 10 dni

 

Oprogramowanie LifeStream

Wszystkie modele Sensitiv Imago są wyposażone w najnowocześniejszą wersję oprogramowania, a klienci którzy wcześniej zakupili urządzenia, otrzymują aktualizacje oprogramowania bezpłatnie. Aktualizacja zazwyczaj wnosi rozszerzenie bazy danych, oparte o najnowsze informacje i badania, a jednocześnie wprowadza nowe funkcje.

Wszystkie programy wyposażono w ochronę zabezpieczającą przed nieautoryzowanym użyciem, aktywowaną poprzez klucz bezpieczeństwa i hasło administratora. Klucz bezpieczeństwa należy włożyć do portu USB, a kiedy urządzenie go rozpozna, można włączyć program i przystąpić do pracy. Na wszelki wypadek zalecamy jednak regularne tworzenie kopii zapasowych profili pacjentów, na urządzeniach zewnętrznych, tak aby w razie problemów można było odzyskać utracone dane. Tworzenie kopii jest znacznie łatwiejsze, przy wykorzystaniu nowego oprogramowania LifeStream. Można także ustawić opcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych.

 

Gwarancja

Gwarancja na sprzęt wystawiana jest w zgodzie z polskim prawem i prawnymi wymogami Unii Europejskiej. Bez względu na metodę zakupu (jako użytkownik indywidualny lub osobowość prawna), otrzymujecie Państwo 2-letni okres gwarancji. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny, po upływie czasu objętego gwarancją. Kupując oferowane przez nas urządzenie, możecie również Państwo oczekiwać darmowych aktualizacji oprogramowania tak długo, jak zakupiony przez Was model będzie produkowany.